İade Şartları


DEĞİŞİM ŞARTLARI

 Değişim hangi şartlar altında gerçekleşir?

- Teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde kutusu ve akseuarları ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz.

- Ürüne herhangi bir hasar vermemelisiniz.

- Ürünü tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.

 

* İsim yazılı modellerde herhangi bir üretim hatası varsa bu telafi edilir ancak iade veya değişim kabul edilmemektedir.Tekstil ürünlerimiz müşterinin istediği ölçü ve belirttiği özelliklerde kişiye özel üretim yapıldığı için iadesi mümkün değildir.

İADE ŞARTLARI

Ürün kullanılmadığı ve deforme olmadığı sürece teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek sadece isimsiz aydınlatma grubunu iade edebilirsiniz. Tekstil ürünlerimiz kişiye özel üretildiği için isimli isimsiz hiçbir tekstil ürününün iadesi kabul edilmemektedir.. Bu süreçte sadece aydınlatma grubu için banka kredi kartı kesim oranları ve  kargo bedeli hesabınızdan düşülüp geriye kalan ücret hesabınıza yatırılır.

Soru: İade durumunda kargo masrafını kim ödüyor? Müşteri mi yoksa ürün/hizmet sağlayıcısı mı?

Yanıt: Bizden kaynaklanan durumda kargo ücreti tarafımıza aittir, sizin ürünü beğenmemeniz durumunda değişim ve iade durumunda kargo bedeli müşteriye aittir. 

Soru: Geri iade sürecini başlatacak ilk aşama nedir? E-mail ile kurumsal@instababyrooms.com adresine iade nedenini ve gerekçelerinizi belirten bir mail göndermeniz gerekmektedir.?

Yanıt: İlk Aşama olarak kurumsal@instababyrooms.com adresine mail atarak süreci Başlatabilirsiniz.

Soru:  Hatalı üretilmiş, bozuk, defolu ürünler için geri iade politikası nedir? 

Yanıt: Ürünün tamir edilmesini , Ürünün Yenisi ile Değiştirilmesini - Ürünün İadesini Tarafımızdan isteyebilirsiniz. Bu Süreç İçerisinde Kargo Bedeli Firmamıza Aittir. kurumsal@instababyrooms.com adresinden  Ulaşıp Değişim , Tamir Yada İade İşlemini başlatabilirsiniz. 

Değişim onayı verilen ürünlerde termin 10 iş günüdür. İadesi onaylanan ürünlerin inceleme sonrasındaki kargo vb. gibi ücretler düşülerek ödemeleri 21 iş günü sonunda yapılmaktador.